DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Izbové dvere Windoor Trame 70, ľavé, dub šedý
Izbové dvere Windoor Trame 70, ľavé, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Izbové dvere Windoor Trame 70, ľavé, dub šedý3-7 dní94,75 €77,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trameové dvere sú ideálne na oddelenie miestností vo vašom byte. Vyznačujú sa elegantným a zároveň univerzálnym vzhľadom, keďže majú šedý odtieň, ktorý ladí s interiérmi s akýmkoľvek dekorom. Navyše sú zdobené glazúrou, ktorá dodáva celku jedinečný charakter.
Vlastnosti a výhody
Tramvajové dvere vás určite potešia svojim dokonalým vzhľadom a širokým rozsahom použitia. Sivé krídlo dverí je zdobené mnohými preskleniami, ktoré dodávajú miestnosti neuveriteľne elegantný charakter. Okná však neznižujú súkromie členov domácnosti, keďže sú vyrobené z nepriehľadného, mliečneho skla. Výrobok bol vyrobený z pevnej MDF dosky, vďaka čomu sa vyznačuje nadpriemernou stabilitou a mechanickou pevnosťou. Navrchu je povrchová fólia, ktorá zabraňuje nevzhľadným poškodeniam, ako sú škrabance a triesky - dvere si tak zachovajú svoj pôvodný vzhľad po mnoho rokov.
- Vyrobené z odolnej MDF dosky
- Možnosť podrezania
- Dostupné v rôznych veľkostiach a variantoch
- Krytie listu: "finiš" fólia
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 29,76 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5907539295578 |

1850 + recenzí









