DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Izbové dvere Windoor Trame 70, ľavé, dub strieborný
Izbové dvere Windoor Trame 70, ľavé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Izbové dvere Windoor Trame 70, ľavé, dub strieborný3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Trame ľavé strieborný dub majú zaujímavý, moderný štýl. Okrem toho sa vyznačujú trvanlivosťou. Krídlo je možné využiť v bytoch aj obchodných priestoroch. V našej ponuke nájdete aj ďalšie varianty dverí zo série Trame. Rôzne rozmery vám umožňujú ich osadenie do akéhokoľvek vchodového výklenku.
Vlastnosti a výhody
Izbové dvere Trame 70 ľavý strieborný dub sú praktickým a nevyhnutným prvkom interiéru. Boli vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Základom konštrukcie rámu je MDF doska. Na povrchu je masívna dyha imitujúca drevo. Krytina dodáva dvernému krídlu estetický vzhľad. Výhodou je zaujímavá forma zasklenia. Šesť matných sklenených tabúľ usporiadaných paralelne umožňuje osvetlenie miestnosti. Izbové dvere Trame ľavé strieborný dub je možné použiť ako v bytoch, tak aj v obchodných priestoroch. S ich pomocou môžete efektívne oddeliť akýkoľvek interiér od chodby. Sada - okrem samotného krídla - obsahuje príslušenstvo ako pánty a zámok, ktoré sú potrebné pre použitie a montáž výrobku.
- Povrch podobný drevu
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný štýl
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 29,48 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5907539356200 |

1850 + recenzí








