DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Izbové dvere Windoor Trame 70, pravé, dub šedý
Izbové dvere Windoor Trame 70, pravé, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Izbové dvere Windoor Trame 70, pravé, dub šedý3-7 dní94,75 €77,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trameové dvere nájdu uplatnenie v každom byte, pretože vďaka nim poskytnete každému členovi domácnosti maximálne súkromie v jeho izbe. Okrem toho má tento výrobok mimoriadne estetický vzhľad, pretože sivé krídlo dverí je zdobené mnohými preskleniami z nepriehľadného mliečneho skla.
Vlastnosti a výhody
Tramvajové dvere sú ideálne na zariadenie každého funkčného bytu. S ich pomocou môžete efektívne oddeliť jednotlivé miestnosti od seba, takže každý člen domácnosti si v dome nájde svoj súkromný priestor. Krídlo dverí má tiež vynikajúce dekoratívne vlastnosti, pretože sivý výrobok je zdobený početnými preskleniami, ktoré dodávajú interiéru jedinečný charakter. Dvierka sú vyrobené z pevnej MDF dosky a povrchovej fólie, vďaka čomu má výrobok vysokú mechanickú pevnosť a odolnosť voči rôznym poškodeniam. Sada obsahuje pánty a zámok - podľa toho, ktorý z nich potrebujete, si môžete vybrať zámok na kľúč, cylindrickú vložku alebo modulárny zámok.
- Vyrobené z odolnej MDF dosky
- Možnosť podrezania
- Dostupné v rôznych veľkostiach a variantoch
- Krytie listu: "finiš" fólia
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 29,76 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5907539295585 |

1850 + recenzí








