DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Izbové dvere Windoor Trame 70, pravé, strieborný dub
Izbové dvere Windoor Trame 70, pravé, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Izbové dvere Windoor Trame 70, pravé, strieborný dub3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Trame pravý strieborný dub je možné použiť pri dokončovacích prácach. Sú ideálne pre obytné alebo komerčné budovy. Dverné krídlo sa vyznačuje vynikajúcim spracovaním a moderným dizajnom. Ak hľadáte iné varianty dverí, prezrite si širokú ponuku produktov zo série Trame a vyberte si ich veľkosť pre každý vstupný otvor.
Vlastnosti a výhody
Izbové dvere Trame 70 pravý strieborný dub boli vyrobené z kvalitných materiálov. Základom konštrukcie dverného krídla je MDF doska. Povrch je pokrytý dyhou, ktorá nielen imituje kresbu dreva, ale dodáva aj zaujímavú farbu. Navyše presne pokrýva podklad, čo ovplyvňuje estetiku dverí. Dôležitým prvkom je zasklenie. Šesť mliečnych sklenených tabúľ umiestnených paralelne umožňuje viac svetla do miestnosti. Izbové dvere Trame pravý strieborný dub dobre poslúžia nielen v byte. Úspešne s nimi oddelíte kancelárske interiéry alebo obchodné priestory. Sada obsahuje aj príslušenstvo na montáž a použitie - pánty a zámok. Pozrite si aj ďalšie varianty dverí zo série Trame. Všetky obľúbené modely nájdete v našej ponuke.
- Povrch podobný drevu
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný štýl
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 29,48 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5907539356217 |

1850 + recenzí








