DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Izbové dvere Windoor Trame 80, ľavé, dub šedý
Izbové dvere Windoor Trame 80, ľavé, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Izbové dvere Windoor Trame 80, ľavé, dub šedý3-7 dní94,75 €77,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tramvajové dvere sa vyznačujú vysokou funkčnosťou a jedinečným vzhľadom, vďaka čomu sú dokonalým prvkom zariadenia každého bytu. Sivé krídlo dverí sa bude skvele vynímať v interiéroch akéhokoľvek usporiadania a navyše im dodá elegantný vzhľad - zdobia ho početné estetické presklenia.
Vlastnosti a výhody
Tramvajové dvere sú určené do interiéru, preto sa určite uplatnia aj vo Vašom byte. Produkt vás nadchne univerzálnym vzhľadom a mnohými možnosťami použitia. Je ladený v šedých farbách, ktoré dokonale zapadnú do interiéru v akomkoľvek štýle. Okrem toho má krídlo početné presklenia, ktoré vďaka svojej mliečnej nepriehľadnej farbe neznižujú úroveň súkromia v miestnostiach. Preto budú dvere ideálnym vstupom do vašej obývačky, spálne či kúpeľne. Tento model je v našom sortimente dostupný vo viacerých veľkostiach, takže krídlo dverí si jednoducho prispôsobíte šírke zárubne.
- Modulárna konštrukcia z odolnej MDF dosky
- Dostupné v rôznych veľkostiach a variantoch
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 750 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 32,6 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5907539295592 |

1850 + recenzí








