DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Izbové dvere Windoor Trame 80, pravé, dub šedý
Izbové dvere Windoor Trame 80, pravé, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Izbové dvere Windoor Trame 80, pravé, dub šedý3-7 dní94,75 €77,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tramvajové dvere sú jedinečným produktom určeným na estetické dotvorenie vášho bytu. Umožní vám oddeliť miestnosti od seba, a tak členom vašej domácnosti zaručíte maximálne súkromie. Výrobok má jedinečný vzhľad, pretože sivé dvierka zdobia početné presklenia.
Vlastnosti a výhody
Trameové dvere sú ideálne do každej domácnosti, pretože umožňujú elegantne a efektívne oddeliť izby vo vašom byte. Vďaka krídlu získate súkromie a pokoj vo svojej kancelárii alebo spálni, takže budete môcť s ľahkosťou relaxovať alebo pracovať. Je vyrobený z pevnej MDF dosky potiahnutej dokončovacou fóliou, preto sa vyznačuje nadpriemernými vlastnosťami odolnosti. Sada obsahuje aj pánty a zámok, takže dvere môžete ihneď po zakúpení zavesiť do zárubne. Výrobca pripravil celý rad produktov z kolekcie Trame, takže si ľahko nájdete model dverného krídla, ktorý vyzerá najlepšie vo vašom interiéri.
- Modulárna konštrukcia z odolnej MDF dosky
- Dostupné v rôznych veľkostiach a variantoch
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 850 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 32,6 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5907539295608 |

1850 + recenzí










