DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Izbové dvere Windoor Trame 80, pravé, strieborný dub
Izbové dvere Windoor Trame 80, pravé, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Izbové dvere Windoor Trame 80, pravé, strieborný dub3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Trame pravý strieborný dub je možné použiť ako v bytoch, tak aj v obchodných priestoroch. Vyznačujú sa moderným dizajnom a zaujímavými farbami dýhy. Krídlo je vyrobené z odolných materiálov. V našej ponuke nájdete aj ďalšie varianty izbových dverí série Trame. Môžete si ich vybrať pre akýkoľvek otvor - bez ohľadu na veľkosť.
Vlastnosti a výhody
Izbové dvere Trame 80 pravý strieborný dub sú spojením funkčnosti, odolnosti a dekoratívnych hodnôt. Sú ideálne pre dokončovacie práce v budove. Vstupné krídlo je vhodné na zariadenie obytných priestorov. Na výrobu bola použitá MDF doska. Tento materiál je odolný, čo sa premieta do odolnosti dverí. Fóliovaný povrch je estetickým riešením. Tento typ krytiny vytvára vzor podobný drevu v moderných farbách. Izbové dvere Trame pravý strieborný dub sú vybavené presklením. Šesť paralelných tabúľ opálového skla vytvára zaujímavý efekt. Sada okrem samotného dverného krídla obsahuje aj príslušenstvo potrebné na montáž - pánty a zámok.
- Povrch podobný drevu
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný štýl
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 32,74 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5907539356231 |

1850 + recenzí








