DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Izbové dvere Windoor Trame 90, pravé, strieborný dub
Izbové dvere Windoor Trame 90, pravé, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Izbové dvere Windoor Trame 90, pravé, strieborný dub3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Trame right strieborný dub sú produktom vysokej odolnosti a estetiky. Moderný štýl, pevná rámová konštrukcia a elegantný vzhľad robia tento model atraktívnym. Kúpou tohto produktu získate nielen praktické dvere, ale aj originálnu dekoráciu miestnosti. Pre uspokojivý efekt stačí zladiť vhodný nábytok.
Vlastnosti a výhody
Ak rekonštruujete svoj byt alebo jednoducho chcete osviežiť jeho interiér, pozrite si našu ponuku produktov. Izbové dvere Trame 90 pravý strieborný dub Vám pomôžu dosiahnuť efekt vysnívaného aranžmánu. Ich estetický a originálny vzhľad dodá interiéru originalitu a dobrý vkus. Izbové dvere Trame pravý strieborný dub majú mliečne sklo, vďaka ktorému budú jemne filtrovať svetlo. To je mimoriadne dôležité najmä v interiéroch, akými sú obývačka alebo obývačka. Dvere sa navyše vyznačujú moderným dizajnom a zaujímavou farbou dyhy. V našej ponuke nájdete aj ďalšie typy dverí zo série Trame, ktoré sa určite hodia do každého interiéru. Veľký výber veľkostí a široká škála farieb vám určite spríjemnia nakupovanie.
- Povrch podobný drevu
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný štýl
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 35,36 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5907539356255 |

1850 + recenzí








