DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Jura 80 vonkajšie dvere, ľavé, antracit
Jura 80 vonkajšie dvere, ľavé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jura 80 vonkajšie dvere, ľavé, antracit3-7 dní382 €310,57 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie dvere Jura ľavé antracitové sú výrobkom používaným v stavebníctve. Ide o masívne dvere, ktorých hrúbka zabezpečuje vysokú tepelnú izoláciu. Krídlo sa vyznačuje jedinečným razením. Dyha je odolná voči poškriabaniu. Dvere dostanete s rámom, ktorý sa jednoducho montuje a inštaluje. Sada obsahuje aj príslušenstvo.
Vlastnosti a výhody
Jura 80 ľavé vonkajšie dvere, antracit, sú produktom použiteľným v stavebníctve. Je to prvok vysokej pevnosti a odolnosti. Dvere sú vyrobené z ocele. Sú ukončené antracitovou dyhou odolnou voči poškriabaniu. Výrobok zo série Sedro sa vyznačuje vysokou tepelnou izoláciou vďaka svojej hrúbke a výplni polystyrén. Vonkajšie dvere Jura vľavo antracit sa vyznačujú jedinečným razením. Súčasťou tohto produktu sú aj dva zámky a potrebné príslušenstvo. Sada obsahuje aj zárubne. Montáž nie je náročná a nezaberie veľa času. Dvere môžete použiť na zabezpečenie vstupu do budovy. V sortimente predajní Castorama nájdete veľký výber vonkajších dverných krídel v mnohých farbách a veľkostiach.
- Jedinečné razenie
- Pevné dvere
- Dyha odolná proti poškriabaniu
- Sklápacia zárubňa jednoduchá montáž
- Hrúbka zaisťuje vysokú tepelnú izoláciu
Technické špecifikácie
| séria | Sedra |
|---|---|
| Typ produktu | Súprava dverí a rámu |
| Typ dverí | Predné |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Šírka produktu | 860 mm |
| Výška produktu | 2060 mm |
| Hrúbka produktu | 62 mm |
| Výška rámu | 2060 mm |
| Hĺbka rámu | 62 mm |
| Hmotnosť produktu | 35,5 kg |
| Glazované | Neglazované |
| Materiál | oceľ |
| Materiál rámu | nehrdzavejúca oceľ |
| Shell | Pozinkované a potiahnuté polyvinylchloridom (PVC potiahnuté) |
| Skončiť | Matný |
| Farba | Antracit |
| Vetranie | Žiadne vetranie |
| Dá sa rezať | Dá sa rezať |
| Ohňovzdorné | Žiadna požiarna odolnosť |
| Podtrieda klasifikácie požiarov | Netestovaná požiarna odolnosť |
| Koeficient prestupu tepla | 1,7 W/m²K |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1,7 W/m²K |
| Štandardné | PN-EN-14351-1+A2_2016-10E |
| Blokovací mechanizmus | 3-bodový uzamykací mechanizmus s cylindrickou vložkou |
| Počet uzamykacích bodov | 6 |
| Oblasť použitia | Interný a externý |
| Vrátane rámu dverí | S rámom dverí |
| Zahrnuté | Príslušenstvo |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Podrobnosti o záruke | Len výrobné chyby |
| Kód produktu | 5902115546853 |

1850 + recenzí








