DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Jura 80 vonkajšie dvere, pravé, antracit
Jura 80 vonkajšie dvere, pravé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jura 80 vonkajšie dvere, pravé, antracitna dopyt360 €292,68 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jura pravé vonkajšie dvere antracit je výrobok používaný v stavebníctve. Tento model dverí môžete použiť ako vonkajšie krídlo dverí. Výrobok sa vyznačuje jedinečným razením. Jeho hrúbka zabezpečuje vysokú tepelnú izoláciu. Dyha v modernej farbe je odolná voči poškriabaniu. Sada obsahuje aj zárubňu.
Vlastnosti a výhody
Jura 80 pravé vonkajšie dvere, antracit, sú výrobkom určeným pre použitie v stavebníctve. Tieto masívne dvere sú vhodné na montáž ako vonkajšie krídlo dverí. Vrátane dvoch zámkov zaistia vašu bezpečnosť a súkromie. Produkt série Sedro je vyrobený z ocele. Vďaka odolnej dyhovej úprave odolnej voči poškriabaniu pôsobí krídlo dverí veľmi moderne. Antracitová farba zdôrazňuje elegantný vzhľad tohto produktu. Vonkajšie dvere Jura pravá antracit sa vyznačujú jedinečným razením. Na plnenie bol použitý polystyrén. Spolu s vhodnou hrúbkou krídla to zabezpečuje vysokú tepelnú izoláciu. Súčasťou sady je aj zárubňa s jednoduchou montážou. Ďalšie modely dverných krídel nájdete v predajniach Castorama.
- Jedinečné razenie
- Pevné dvere
- Dyha odolná proti poškriabaniu
- Sklápacia zárubňa jednoduchá montáž
- Hrúbka zaisťuje vysokú tepelnú izoláciu
Technické špecifikácie
| séria | Sedra |
|---|---|
| Typ produktu | Súprava dverí a rámu |
| Typ dverí | Predné |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Šírka produktu | 860 mm |
| Výška produktu | 2060 mm |
| Hrúbka produktu | 62 mm |
| Výška rámu | 2060 mm |
| Hĺbka rámu | 62 mm |
| Hmotnosť produktu | 35,5 kg |
| Glazované | Neglazované |
| Materiál | oceľ |
| Materiál rámu | nehrdzavejúca oceľ |
| Shell | Pozinkované a potiahnuté polyvinylchloridom (PVC potiahnuté) |
| Skončiť | Matný |
| Farba | Antracit |
| Vetranie | Žiadne vetranie |
| Dá sa rezať | Dá sa rezať |
| Ohňovzdorné | Žiadna požiarna odolnosť |
| Podtrieda klasifikácie požiarov | Netestovaná požiarna odolnosť |
| Koeficient prestupu tepla | 1,7 W/m²K |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1,7 W/m²K |
| Štandardné | PN-EN-14351-1+A2_2016-10E |
| Blokovací mechanizmus | 3-bodový uzamykací mechanizmus s cylindrickou vložkou |
| Počet uzamykacích bodov | 6 |
| Oblasť použitia | Interný a externý |
| Vrátane rámu dverí | S rámom dverí |
| Zahrnuté | Príslušenstvo |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Podrobnosti o záruke | Len výrobné chyby |
| Kód produktu | 5902115546846 |

1850 + recenzí








