DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Jura 90 vonkajšie dvere, pravé, antracit
Jura 90 vonkajšie dvere, pravé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jura 90 vonkajšie dvere, pravé, antracit3-7 dní350 €284,55 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jura pravé vonkajšie dvere antracit sú určené na použitie v stavebníctve. Ide o pevné, hrubé dvere s vysokou tepelnou izoláciou. Dverné krídlo pôsobí esteticky vďaka jedinečnému razeniu. Tento výrobok je zakončený dyhou odolnou voči poškriabaniu. Súčasťou sady je aj sklopná zárubňa s jednoduchou montážou.
Vlastnosti a výhody
Pravé vonkajšie dvere Jura 90, antracit, sú produktom s vynikajúcou estetikou. Jedinečné razenie a antracitová farba mu dodávajú estetický vzhľad. Navyše zdôrazňujú moderný charakter tohto produktu zo série Sedro. Toto pevné krídlo využijete v stavebníctve. Vďaka nemu uzatvoríte vchod do domu. Pravé vonkajšie dvere Jura, antracitové, sú vyrobené z ocele vyplnené polystyrénom. Veľká hrúbka krídla zabezpečuje vysokú tepelnú izoláciu. Obloženie dverí je odolné voči poškriabaniu. Súčasťou dverového setu je aj príslušenstvo vrátane zámkov a sklopnej zárubne. Jeho inštalácia nie je náročná a nezaberie veľa času. Sortiment predajní Castorama zahŕňa veľký výber dostupných dverných krídel v mnohých veľkostiach a farbách.
- Jedinečné razenie
- Pevné dvere
- Dyha odolná proti poškriabaniu
- Sklápacia zárubňa jednoduchá montáž
- Hrúbka zaisťuje vysokú tepelnú izoláciu
Technické špecifikácie
| séria | Sedra |
|---|---|
| Typ produktu | Sada dverí a rámu |
| Typ dverí | Predné |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Šírka produktu | 960 mm |
| Výška produktu | 2060 mm |
| Hrúbka produktu | 62 mm |
| Výška rámu | 2060 mm |
| Hĺbka rámu | 62 mm |
| Hmotnosť produktu | 35,5 kg |
| Glazované | Neglazované |
| Materiál | oceľ |
| Materiál rámu | nehrdzavejúca oceľ |
| Shell | Pozinkované a potiahnuté polyvinylchloridom (PVC potiahnuté) |
| Skončiť | Matný |
| Farba | Antracit |
| Vetranie | Žiadne vetranie |
| Dá sa rezať | Dá sa rezať |
| Ohňovzdorné | Žiadna požiarna odolnosť |
| Podtrieda klasifikácie požiarov | Netestovaná požiarna odolnosť |
| Koeficient prestupu tepla | 1,7 W/m²K |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1,7 W/m²K |
| Štandardné | PN-EN-14351-1+A2_2016-10E |
| Blokovací mechanizmus | 3-bodový uzamykací mechanizmus s cylindrickou vložkou |
| Počet uzamykacích bodov | 6 |
| Oblasť použitia | Interný a externý |
| Vrátane rámu dverí | S rámom dverí |
| Zahrnuté | Príslušenstvo |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Podrobnosti o záruke | Len výrobné chyby |
| Kód produktu | 5902115546860 |

1850 + recenzí








