DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské drezy
- Keramické kuchynské drezy
- Keramický drez Cooke&Lewis Burbank 1 misa s bielym odkvapkávačom
Keramický drez Cooke&Lewis Burbank 1 misa s bielym odkvapkávačom
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Keramický drez Cooke&Lewis Burbank 1 misa s bielym odkvapkávačom3-7 dní278 €226,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Drez série Burbank bol navrhnutý s ohľadom na modernú kuchyňu. Vyrobené z keramiky, ľahko sa udržuje v čistote a je odolné voči poškodeniu a vysokej teplote. Vďaka bielej farbe sa hodí do každej kuchyne. Drez má jednu misku a odkvapkávač, kde môžete nechať vyschnúť umytý riad.
Vlastnosti a výhody
Nenahraditeľným prvkom vybavenia kuchyne je drez, ktorý môže zohrávať dôležitú úlohu aj v jej dekore. Predstavený model zo série Burbank je nielen funkčný, ale aj štýlový. Keramický drez zapustený do dosky je univerzálny - môžete ho nainštalovať na akýkoľvek typ dosky. Vďaka materiálu, z ktorého je vyrobený, je odolný voči poškodeniu a vysokým teplotám a zároveň sa ľahko udržiava v čistote. Obdĺžnikový tvar a biela farba sa hodí ku každému štýlu kuchyne – od moderného, cez rustikálny až po škandinávsky. Jednomiskový drez s odkvapkávačom sa skvele hodí do veľkých aj malých miestností, kde chýba priestor pre prídavnú sušičku riadu.
- Jednoduché čistenie, hladký povrch
- Vysoká odolnosť
- Odolný voči škvrnám
- Hĺbka komory 235 mm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo a odkvapkávač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 15 rokov |
| Marka | Cooke a Lewis |
| Dĺžka produktu | 1010 mm |
| Hĺbka produktu | 235 mm |
| Hrúbka produktu | 25 mm |
| Minimálna šírka skrinky | 630 mm |
| Priemer odtoku | 90 mm |
| Priemer produktu | 85 mm |
| Šírka produktu | 530 mm |
| Vnútorné rozmery | (D) 1005 mm x (Š) 525 mm x (H) 226 mm |
| Štandardné | TS EN 13310 |
| séria | Burbank |
| Spôsob montáže | Zapustené |
| Typ odtok/zástrčka | Odtok |
| Továrensky predvŕtané | Továrensky predvŕtané |
| Počet komôr | 1 |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Odkvapkávač | Obojstranný odkvapkávač |
| Hmotnosť produktu | 32,83 kg |
| Dĺžka hlavnej komory | 455 mm |
| Zahrnuté | Zástrčka pre otvor pre batériu |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Skončiť | Lesklé |
| Reverzibilné | Možnosť zmeny smeru |
| Informácie o údržbe | Nevystavujte drez dlhodobému kontaktu s domácimi bielidlami alebo chemikáliami. Aby ste zabránili priamemu kontaktu veľmi horúcich predmetov s povrchom drezu, použite mriežku alebo podložku |
| Kód produktu | 3663602901082 |

1850 + recenzí











