DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Klasické 90-izbové dvere, pravé, biele
Klasické 90-izbové dvere, pravé, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Klasické 90-izbové dvere, pravé, biele3-7 dní159 €129,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte elegantné, klasické dvere do obývačky, jedálne alebo kuchyne? Ponúkame Klasické pravé biele izbové dvere. Výrobok má stabilnú a ľahkú štruktúru vďaka plástovej výplni. Vyznačuje sa zvýšenou odolnosťou. Vrchná časť dverného krídla je vyrobená z HDF dosky a pokrytá lakom. Z tohto dôvodu je odolný voči poškriabaniu a nečistotám a ľahko sa čistí.
Vlastnosti a výhody
Klasické 90 pravé biele izbové dvere sú perfektným riešením pre domy a byty. Rozmery výrobku a jeho stabilná a zároveň ľahká konštrukcia robia z dverného krídla dobrú voľbu aj do bytov prispôsobených potrebám zdravotne postihnutých osôb. Stabilitu a nízku hmotnosť dvierok má na svedomí voštinová výplň. Produkt má zvýšenú trvanlivosť. Jeho vonkajšie prvky sú vyrobené z odolnej HDF dosky pokrytej lakom. Vďaka tomu sú izbové dvere Classic white vpravo odolné voči poškriabaniu, nečistotám a ľahko sa čistia. V prípade potreby môžete produkt odrezať. Krídlo je súčasťou rodiny Classic. Naša ponuka obsahuje modely z tejto série v rôznych veľkostiach. Pripravili sme aj dvojité ľavé krídlo.
- Povrch sa ľahko udržuje v čistote
- Zvýšená odolnosť
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 942 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| séria | klasické |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 22 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5903917780162 |

1850 + recenzí








