DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Klasické protipožiarne dvere 100
Klasické protipožiarne dvere 100
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Klasické protipožiarne dvere 1003-7 dní268,97 €218,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Protipožiarne dvere sú užitočným prvkom, ktorý zaisťuje izoláciu dvoch miestností od seba. Oceľová konštrukcia výrobku je odolná voči poškodeniu a výplň zo sklenenej vlny obmedzuje emisie tepla. Dvere sa dodávajú kompletne so všetkými komponentmi potrebnými na inštaláciu a používanie. Výrobok je možné použiť ľavou alebo pravou rukou, v závislosti od dizajnu interiéru.
Vlastnosti a výhody
Protipožiarne dvere sú produkt, ktorý si môžete úspešne nainštalovať do svojej garáže alebo kotolne. Zabraňujú šíreniu dymu a ohňa do iných miestností – to pomáha obmedziť straty a škody v prípade požiaru. Vo vnútri dverí je použitá sklená vata, ktorá pôsobí ako tepelný izolant. Výrobok je vyrobený z ocele odolnej voči poškodeniu, ktorá je navyše chránená špeciálnym náterom. Vďaka tomu si dvere zachovajú svoj vzhľad po celé roky. Výrobok je vybavený prvkami potrebnými na jeho montáž, takže ušetríte čas a peniaze potrebné na dokúpenie doplnkov. Konštrukcia dverí umožňuje ich otváranie zľava aj sprava v závislosti od prevedenia interiéru.
- Veľkosť dverí: 100
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1150 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 70 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| Zahrnuté | Rohová zárubňa, krídlo dverí, kľučka, stavebná vložka, zámok |
| séria | klasické |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | RAL 7035 |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 60 kg |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Hrúbka dverí | 53 mm |
| Kód produktu | 5907516797446 |

1850 + recenzí








