DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Stavba
- Omietky a stierky
- Strojové omietky
- Knauf MP75 Diamant strojová omietka 20 kg
Knauf MP75 Diamant strojová omietka 20 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Knauf MP75 Diamant strojová omietka 20 kg3-7 dní14,23 €11,57 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Odolný voči mechanickému poškodeniu
- Všetky minerálne substráty vo vnútri budov
- Strojová aplikácia
- Strojová omietka
Technické špecifikácie
| Hmotnosť produktu | 20 kg |
|---|---|
| Doba schnutia | 14 dní |
| Typ balenia | ks |
| Inštrukcie na používanie | Na strojové nanášanie s omietacím agregátom |
| Farba | Béžová |
| výška (cm) | 50 cm |
| šírka (cm) | 26 cm |
| Hĺbka (cm) | 10 cm |
| Hmotnosť (kg) | 20 kg |
| Kód produktu | 5902367206376 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








