DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Kuchynské digestory
- Komínový digestor Beko HCA62320WH
Komínový digestor Beko HCA62320WH
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Komínový digestor Beko HCA62320WH3-7 dní254,01 €206,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Komínový digestor Beko HCA62320WH nájde uplatnenie v každej kuchyni. Tento model účinne pohlcuje pachy a prach vznikajúce pri varení. Výrobok je vybavený energeticky úsporným LED osvetlením, ktoré pomáha pri varení. Jasne osvetľuje oblasť hrnca. Moderný vzhľad dokonale zapadne do súčasných aranžmánov.
Vlastnosti a výhody
Komínový digestor Beko HCA62320WH je veľmi funkčný produkt. Bude to užitočné pri varení v každej kuchyni. Vďaka svojmu modernému dizajnu bude najlepšie fungovať v súčasných aranžmánoch. Tento výrobok je vyrobený z kovu a skla. Je dokončená v bielej farbe. Komínový digestor Beko HCA62320WH je vybavený energeticky úsporným dvojbodovým LED osvetlením. Vďaka tomu bude varenie pohodlnejšie. Efektne osvetlíte hrnce na sporáku. Prístroj umožňuje zvoliť jednu z troch rýchlostí na pohlcovanie pachov a prachu. Môžete ho teda prispôsobiť intenzite varenia. Predajne Castorama ponúkajú aj mnoho ďalších prvkov funkčného vybavenia kuchyne u vás doma.
- Pohlcuje zápach a prach
- Energeticky úsporné LED osvetlenie
- Moderný vzhľad
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Beko |
| Hĺbka produktu | 465 mm |
| Maximálna výška | 1800 mm |
| Minimálna výška | 750 mm |
| Výstupný priemer | 120 mm |
| Šírka produktu | 465 mm |
| Výška produktu | 690 mm |
| Typ prepínača | Tlačidlo |
| Počet svetelných zdrojov | 2 |
| Výkon vo wattoch | 185 W |
| Napájacie napätie | 220V |
| Svetelná technika | LED |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8690842165696 |

1850 + recenzí








