DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Diely a príslušenstvo pre kuchynský nábytok
- Zásuvky do skriniek
- Korpus závesnej kuchynskej skrinky Caraway 100 cm
Korpus závesnej kuchynskej skrinky Caraway 100 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Korpus závesnej kuchynskej skrinky Caraway 100 cm3-7 dní66,44 €54,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Korpus závesnej kuchynskej skrinky Caraway je produkt, ktorým si môžete vybaviť kuchyňu. Ku konštrukcii si môžete vybrať ľubovoľné čelá a vytvoriť si tak vysnívaný aranžmán. Korpus je vyrobený z drevotriesky a HDF dosky. Aby si výrobok zachoval svoj pôvodný vzhľad, čistite ho mäkkou bavlnenou handričkou navlhčenou vodou.
Vlastnosti a výhody
Korpus závesnej kuchynskej skrinky Caraway 100 cm je kuchynské vybavenie, ktoré si určite ihneď obľúbite pre jeho mimoriadnu funkčnosť. Vďaka jednoduchému tvaru nábytku pôsobí mimoriadne elegantne a univerzálne. Čelá na korpus si môžete vybrať v akejkoľvek farbe podľa vlastného výberu. Vďaka tomu dosiahnete efekt originálneho a personalizovaného interiéru. Korpus závesnej kuchynskej skrinky Caraway sa vyznačuje mimoriadne vysokou kvalitou spracovania, čo sa následne premieta do odolnosti a životnosti nábytku. Matne biele police si môžete usporiadať v piatich variantoch. Ich nepochybnou výhodou je rýchla a jednoduchá montáž, ktorú zvládnete aj svojpomocne. Výrobok je vyrobený z drevotriesky a HDF dosky. Pozrite si sériu rasca a postarajte sa o dokončenie vašej kuchyne.
- Na všetky skrinky , navrhnuté pre najvyššiu kvalitu a výnimočnú odolnosť, sa vzťahuje 25-ročná záruka
- Naše police sú veľmi odolné a neohýbajú sa
- Menšie otvory sa ľahšie maskujú pre úhľadný povrch a konzoly zabraňujú posúvaniu alebo posúvaniu police
- V závislosti od vašich potrieb na usporiadanie priestoru v skrini môžete zmeniť polohu políc alebo ich počet
- Dali sme si záležať na tom, aby sa každá časť skrine dala jednoducho zložiť. Zatlačovacie vačky a kolíky, ako aj montážne príslušenstvo v taškách šetria čas a námahu
- Vysoká kvalita, odolnosť a životnosť
- 25 rokov záruka
- 5 možností usporiadania políc
- Jednoduchá montáž
- Čelá skriniek a pánty je potrebné vyberať samostatne
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesná skriňa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 25 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka (cm) | 32 cm |
| Hrúbka produktu | 18 mm |
| šírka (cm) | 100 cm |
| výška (cm) | 72 cm |
| séria | rasca |
| Typ tela | Štandardné |
| Počet políc | 2 |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Zahrnuté | Držiak na stenu a návod na použitie |
| Hmotnosť (kg) | 22,3 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | Drevotrieska a HDF doska |
| Skončiť | Matný |
| Cieľová miestnosť | Kuchyňa |
| Kód produktu | 3663602637653 |

1850 + recenzí









