DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Omietky a stierky
- Minerálne omietky
- Kreisel minerálna omietka baránok 1,5mm biela 25kg
Kreisel minerálna omietka baránok 1,5mm biela 25kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kreisel minerálna omietka baránok 1,5mm biela 25kg3-7 dní21,20 €17,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Minerálnu omietku Kreisel lamb môžete nanášať ručne alebo strojne. Ide o ušľachtilú, minerálnu omietkovú maltu vyznačujúcu sa výbornou mrazuvzdornosťou a odolnosťou voči vode po vytvrdnutí. Je tiež paropriepustná, vďaka čomu môže stena „dýchať“ – znižuje sa tak riziko tvorby plesní. Staviate dom alebo možno plánujete rekonštrukciu fasády? Pozrite si našu ponuku minerálnych omietok.
Vlastnosti a výhody
Minerálna omietka Kreisel 1,5 mm biela, 25 kg, odoláva náročným poveternostným vplyvom a je odolná aj proti UV žiareniu. Preto ho môžete použiť vonku aj vnútri. Bol vyrobený z bieleho cementu, štruktúrovaného kameniva, minerálnych plnív a hydratovaného vápna. Táto tenkovrstvová omietková malta umožňuje stene „dýchať“, takže ju môžete aplikovať na zatepľovacie systémy, betónové či cementovo-vápenné omietky. Aby ste znížili nasiakavosť, natrite ho aspoň jednou vrstvou farby. Správne nanesená minerálna omietka Kreisel baránok pôsobí elegantne a zvýrazňuje detaily fasády. Môžete ho vyrobiť ručne alebo strojovo. Je efektívny, pretože maximálna hrúbka vrstvy je 1,5 mm. Na 1 m2 plochy teda stačí 2,5 kg.
- Mrazuvzdorný
- Pre ručné a mechanické práce
- Paropriepustná
- Odolné voči UV žiareniu
- Obohatené o polyméry
- Jahňacia štruktúra
- Účinnosť: 2,5 kg/m2
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Kreisel |
| Hrúbka aplikácie | 1,5 mm |
| Výška nádoby | 100 mm |
| Typ kontajnera | Taška |
| Granulácia | 1,5 mm |
| Informácie pre používateľa | Pre zníženie nasiakavosti sa odporúča aspoň raz natrieť |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Hmotnosť (kg) | 25 kg |
| Farba | biely |
| Materiál | Dolomitové kamenivo a biely cement |
| Kód produktu | 5907418011534 |

1850 + recenzí








