DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Laminátové dosky
- Kronospan lakovaná doska 2800 x 1250 x 16 mm biely vysoký lesk 3,5 m2
Kronospan lakovaná doska 2800 x 1250 x 16 mm biely vysoký lesk 3,5 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kronospan lakovaná doska 2800 x 1250 x 16 mm biely vysoký lesk 3,5 m23-7 dní37,25 €30,29 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Lakovanú dosku môžete použiť na stavbu domáceho nábytku a vytvoriť si tak svoj vlastný jedinečný dizajn interiéru. Výrobok má lesklú bielu povrchovú úpravu, vďaka čomu dodá vašim miestnostiam jedinečnú estetiku. Dosku môžete použiť na stavbu skrinky aj kuchynského stola.
Vlastnosti a výhody
Lakovaná doska vám umožní postaviť si vlastné zaujímavé prvky bytového zariadenia, napríklad skrine, stolíky, police. Doska má biely intenzívny lesk, takže dobre poslúži v klasických aj moderných miestnostiach. Lakovaná drevotrieska nevyžaduje dodatočnú impregnáciu a je veľmi odolná, dodáva vášmu nábytku stabilitu a dlhotrvajúci elegantný vzhľad. Použitím lakovanej dosky vytvoríte estetické zariadenie miestností v dome či byte. Hladký, lakovaný povrch sa veľmi ľahko čistí, takže mu v krátkom čase prinavrátite estetický vzhľad. V závislosti od dizajnu vášho interiéru si môžete vybrať aj iný model lakovanej dosky z tých, ktoré sú dostupné v našom bohatom sortimente.
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2800 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1250 mm |
| Hrúbka produktu | 16 mm |
| Marka | Kronospan |
| Typ balenia | ks |
| Pokrytie | 3,5 m² |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Hmotnosť (kg) | 49 kg |
| Kód produktu | 5907555412584 |

1850 + recenzí








