DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Dverové doplnky
- Montážne príslušenstvo
- Kryt pántu 14 mm čierny 4 ks.
Kryt pántu 14 mm čierny 4 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kryt pántu 14 mm čierny 4 ks.3-7 dní6,83 €5,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak máte tmavé alebo čierne dvere, čierny kryt na pánty sa vám bude doma dobre hodiť. Ide o produkt s jednoduchým dizajnom, ktorý je univerzálny a ľahko sa inštaluje. Stačí ho umiestniť na pánt dverného krídla, aby ste získali koherentný a estetický dizajn interiéru. Hodí sa do mnohých moderných miestností doma aj v kancelárii
Vlastnosti a výhody
Postarajte sa o tie najmenšie detaily vo svojom dome. Vďaka tomu dosiahnete vysokú estetiku vášho interiéru. Kryt pántu 14 mm čierny, 4 ks je veľmi užitočný produkt. Použite ho na zakrytie vyčnievajúcich pántov na interiérových dverách. Využijete ho v bytových aj komerčných priestoroch. Ide o produkt s jednoduchou štruktúrou a sýtym tmavým odtieňom. Vďaka tomu sa hodí k elegantným a moderným modelom dverných krídel. Čierny kryt pántu je vyrobený z hliníka. To ovplyvňuje jeho pevnosť a trvanlivosť. Navyše si nemusíte robiť starosti s montážou. Nepotrebujete na to žiadne špeciálne nástroje. Jediné, čo musíte urobiť, je umiestniť prvok na pánt v krídle dverí. Pozrite si ďalšie odtiene v našej širokej ponuke predajne Castorama
- Pevná kvalita
- Dekoratívne
- Diskrétne zakryje pánt
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kryt závesu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 4 |
| Typ balenia | Balenie |
| Hrúbka produktu | 14 mm |
| Šírka produktu | 14 mm |
| Výška produktu | 48 mm |
| Materiál | ABS plast, hliník, meď a plech |
| Vyžaduje sa montáž | Vyžaduje sa montáž |
| Kód produktu | 5908211494968 |

1850 + recenzí








