DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Dverové doplnky
- Montážne príslušenstvo
- Kryt pántu 14 mm nikel 4 ks.
Kryt pántu 14 mm nikel 4 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kryt pántu 14 mm nikel 4 ks.3-7 dní5,96 €4,84 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pri dokončovaní interiéru dbajte na detaily. Niklová krytka pántov je ideálna na zakrytie vyčnievajúcich pántov v krídle dverí. Tieto prvky môžu narušiť estetiku interiéru a celej úpravy. Vyrobené z hliníka sa premieta do odolnosti tohto dekoratívneho produktu. Pasuje na mnoho dverných krídel
Vlastnosti a výhody
Krytka pántu 14 mm nikel, 4 ks je užitočným prvkom, ktorý využijete pri dokončovaní alebo zdobení interiéru. Stačí použiť tento produkt na pánt v krídle. Vyniká svojou pevnosťou a odolnosťou. Bude teda zdobiť váš byt či obchodné priestory na dlhú dobu. Kryt niklového pántu sa hodí na mnohé dverné krídla, takže má široké uplatnenie. Rýchlo ho zladíte aj s kľučkami na dverách alebo úchytkami v skrinkách. Tento výrobok má dekoratívnu funkciu, takže ho môžete používať aj dlho po renovácii. Pánt nebude pútať pozornosť a získate ucelený dizajn interiéru. Hľadáte iné odtiene? Pozrite si náš sortiment. Nájdete tu veľa modelov, ktoré sa dajú prispôsobiť vášmu usporiadaniu
- Pevná kvalita
- Dekoratívne
- Diskrétne zakryje pánt
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kryt závesu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 4 |
| Typ balenia | Balenie |
| Hrúbka produktu | 14 mm |
| Šírka produktu | 14 mm |
| Výška produktu | 48 mm |
| Materiál | ABS plast, hliník, meď a plech |
| Vyžaduje sa montáž | Vyžaduje sa montáž |
| Kód produktu | 5908211428598 |

1850 + recenzí








