DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Dverové doplnky
- Montážne príslušenstvo
- Kryt pántu 15 mm biely 4 ks.
Kryt pántu 15 mm biely 4 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kryt pántu 15 mm biely 4 ks.3-7 dní6,83 €5,55 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Diskrétne skryje prvok pántu
- Esteticky vyrobené
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kryt závesu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 4 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Domino |
| Hrúbka produktu | 16 mm |
| Šírka produktu | 16 mm |
| Výška produktu | 46 mm |
| Materiál | ABS plast, hliník, meď a plech |
| Vyžaduje sa montáž | Produkt zmontovaný |
| Kód produktu | 5908211494975 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








