DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Dverové doplnky
- Montážne príslušenstvo
- Kryt závesu 14 mm chróm 4 ks.
Kryt závesu 14 mm chróm 4 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kryt závesu 14 mm chróm 4 ks.3-7 dní5,96 €4,84 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chcete zabezpečiť, aby každý, aj ten najmenší prvok vo vašom byte ladil s aranžmánom? Aby to vyzeralo esteticky, budete potrebovať chrómový kryt pántu. Účinne zakrýva prvky, ktoré vyčnievajú vo vnútorných dverách. Má dekoratívnu funkciu a chrómová úprava je univerzálna. Postarajte sa o každý detail vo svojom dome
Vlastnosti a výhody
Kryt pántu 14 mm chróm, 4 ks je dekoratívny prvok, ktorý využijete pri dokončovaní interiéru. Dokonca ho môžete použiť aj pri výzdobe domácnosti alebo pri jarnom upratovaní. Tento model bude fungovať skvele v mnohých aranžmánoch. Chrómová povrchová úprava vám dáva veľa možností usporiadania. Zladiť ich môžete napríklad s kľučkami na dverách alebo nábytkovými úchytkami. Chrómový kryt pántu má jednoduchý dizajn. Vďaka tomu dvere vyzerajú koherentne a esteticky. Jemne zakryje pánt, teda montážne prvky vo vašom interiéri. Výrobok je pevný a odolný, takže bude fungovať dlho. Navyše na to nepotrebujete žiadne špeciálne nástroje. Stačí ho nasadiť na pánt v krídle dverí. Pozrite si aj ďalšie odtiene týchto prvkov v našej ponuke
- Pevná kvalita
- Dekoratívne
- Diskrétne zakryje pánt
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kryt závesu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 4 |
| Typ balenia | Balenie |
| Hrúbka produktu | 14 mm |
| Šírka produktu | 14 mm |
| Výška produktu | 48 mm |
| Materiál | ABS plast, hliník, meď a plech |
| Vyžaduje sa montáž | Vyžaduje sa montáž |
| Kód produktu | 5908211420172 |

1850 + recenzí








