DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Kuchynské digestory
- Kuchynský digestor 90 cm čierny
Kuchynský digestor 90 cm čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kuchynský digestor 90 cm čierny3-7 dní231 €187,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierny kuchynský digestor vám umožní zbaviť sa pachov z kuchyne pri príprave jedál. Zabudovaná LED technológia zaisťuje pohodlie a komfort používania. Vyrobené z ocele, je odolné voči korózii. Časovač vám umožňuje ušetriť energiu. Brúsená úprava kapucne jej dodáva moderný vzhľad.
Vlastnosti a výhody
Nechcete, aby sa pachy z jedál pripravovaných v kuchyni šírili aj do ďalších miestností vášho bytu? Možno bude potrebný čierny kuchynský digestor 90 cm. Je vybavená energeticky úsporným LED osvetlením, vďaka ktorému je príprava jedál pohodlná a pohodlná. Vďaka brúsenému povrchu je výrobok neviditeľný pre prípadné škrabance. Čierny kuchynský digestor je vyrobený z kvalitnej ocele, ktorá je odolná voči korózii. Funkcia časovača spánku vám umožňuje kontrolovať prevádzku produktu, vďaka čomu spotrebuje menej energie. Prezrite si ponuku predajne Castorama, kde nájdete ďalšie modely kuchynských digestorov LinkSense.
- Funkcia časovača spánku
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kuchynský digestor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 470 mm |
| Šírka produktu | 898 mm |
| Výška produktu | 920 mm |
| Štandardné | BS EN 60335-2-31; BS EN 60335-1;BS EN 62233; (EÚ) 65/2014. (EÚ) 66/2014. |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| séria | LinkSense |
| Typ filtra | Hliníkový tukový filter vhodný do umývačky riadu |
| Typ kapucne | Komín |
| Vrátane filtrov | S filtrami |
| Energetická trieda | A+ |
| Počet svetelných zdrojov | 1 |
| Výkon vo wattoch | 95 W |
| Napätie | 230V |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Úroveň hluku | 63 dB(A) |
| Svetelná technika | LED |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 5059340446110 |

1850 + recenzí











