DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Laminátové dosky
- Laminátová doska Kronospan 2620 x 2070 mm orech 5.423 m2
Laminátová doska Kronospan 2620 x 2070 mm orech 5.423 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Laminátová doska Kronospan 2620 x 2070 mm orech 5.423 m23-7 dní29,02 €23,60 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tu dostupná laminovaná doska je vhodná na výrobu nábytku a dokončovacie práce. Laminovaný povrch výrobku zvyšuje jeho trvanlivosť a odolnosť proti poškodeniu - dobre sa uplatní v obytných priestoroch, inštitúciách a na verejných miestach. Teplá orechová doska sa hodí do klasického aj súčasného interiéru.
Vlastnosti a výhody
Tu ponúkaný produkt je lamino doska, ktorá sa výborne hodí ako materiál na výrobu nábytku. Vyrobené výhradne z drevotrieskových dosiek, ktoré sa vyznačujú pevnosťou a odolnosťou - nábytok zostane v nezmenenom stave roky. Odolnosť proti poškodeniu znamená, že nábytok z tu prezentovanej dosky dobre poslúži aj v náročnejších miestnostiach, kde bude vystavený neustálemu používaniu – napríklad v kancelárii. Vďaka laminovanému povrchu je doska použiteľná v pivnici - dobre znáša vlhkosť prostredia. Produkt vyzerá skvele s doplnkami v odtieňoch hnedej, ale aj iných tlmených farieb - orech sa dobre kombinuje so zelenou a pastelmi. V našej ponuke sú laminované dosky aj v iných farbách.
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2620 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 2070 mm |
| Hrúbka produktu | 18 mm |
| Marka | Kronospan |
| Typ balenia | ks |
| Pokrytie | 5,42 m² |
| Materiál | Drevotrieska |
| Hmotnosť (kg) | 70 kg |
| Kód produktu | 5907587403925 |

1850 + recenzí








