DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Laminátové dosky
- Laminovaná doska 18 mm oregon rock dub 5,42 m2
Laminovaná doska 18 mm oregon rock dub 5,42 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Laminovaná doska 18 mm oregon rock dub 5,42 m23-7 dní21,64 €17,59 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Laminovaná doska Oregon Rock Oak je produkt so širokým spektrom použitia. S jeho pomocou vyrobíte korpusy a čelá nábytku. Môžete ho použiť aj na dekoráciu stien. Laminovaný povrch zaisťuje odolnosť proti oderu a uľahčuje udržiavanie dosky v čistote. Výrobok je vyrobený z pevných, kvalitných materiálov, takže je odolný.
Vlastnosti a výhody
18 mm laminovaná doska Oregon rock dub 5,42 m2 je univerzálny materiál, ktorý sa dá využiť mnohými rôznymi spôsobmi. Výrobok vám pomôže pri výrobe korpusov a čela nábytku a bude tiež skvelou dekoráciou na stenu. Laminovaný povrch uľahčí čistenie varnej dosky. Vďaka nemu je výrobok odolný voči oderu. Laminátová doska Oregon Rock Oak je vyrobená z kvalitnej masívnej drevotriesky. Vďaka tomuto materiálu je výrobok odolný. Dizajn dosky odkazuje na sivé drevené dosky. Produkt bude vyzerať skvele v modernom interiéri. Naša ponuka zahŕňa rôzne modely laminovaných dosiek. Prezrite si naše regály a vyberte si produkt, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu usporiadaniu.
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Odolný voči oderu
- Odolný
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2620 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 2070 mm |
| Hrúbka produktu | 18 mm |
| Typ balenia | ks |
| Pokrytie | 5,42 m² |
| Materiál | Drevotrieska |
| Hmotnosť (kg) | 62,5 kg |
| Kód produktu | 5907587424739 |

1850 + recenzí








