DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Laminátové dosky
- Laminovaná doska Kronospan 2620 x 2070 mm calvados 5 423 m2
Laminovaná doska Kronospan 2620 x 2070 mm calvados 5 423 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Laminovaná doska Kronospan 2620 x 2070 mm calvados 5 423 m23-7 dní26,63 €21,65 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Laminátová doska je určená na výrobu nábytku, ktorý si môžete úspešne vyrobiť aj svojpomocne - naša ponuka obsahuje potrebné doplnky. Odolnosť proti poškodeniu a trvácnosť zaručujú trvácnosť výrobku aj vo veľmi náročných miestnostiach - dobre poslúži v domoch, bytoch, firmách a verejných inštitúciách.
Vlastnosti a výhody
Tu dostupný produkt je laminovaná doska vyznačujúca sa pevnosťou a odolnosťou. Nábytok z neho ani rokmi nestratí na kvalite, ktorú zaručuje vysoká odolnosť proti poškodeniu. Vďaka tomu ich môžete umiestniť do miestností doma, ale aj do miestností, ktoré denne využíva oveľa viac ľudí - kancelárie, kancelárie či reštaurácie. Doska je pokrytá laminátom, čo uľahčuje jej udržiavanie v čistote - prach a iné nečistoty zmiznú pod vplyvom tradičných čistiacich prostriedkov. Výrobok je vyrobený z drevotriesky a má univerzálnu hrúbku. Hnedá Calvados je kombinovaná s inými, tlmenými farbami. Hodí sa k zeleni. V závislosti od vašich potrieb sú v našej ponuke aj ďalšie laminované dosky s rôznymi farbami.
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2620 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 2070 mm |
| Hrúbka produktu | 18 mm |
| Marka | Kronospan |
| Typ balenia | ks |
| Pokrytie | 5,42 m² |
| Materiál | Drevotrieska |
| Hmotnosť (kg) | 70 kg |
| Kód produktu | 5907587403840 |

1850 + recenzí








