DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Laminátové dosky
- Laminovaná doska Kronospan 2620 x 2070 x 18 mm sivý remeselný dub 5,42 m2
Laminovaná doska Kronospan 2620 x 2070 x 18 mm sivý remeselný dub 5,42 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Laminovaná doska Kronospan 2620 x 2070 x 18 mm sivý remeselný dub 5,42 m23-7 dní120 €97,56 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Na výrobu estetického nábytku sa oplatí použiť kvalitný výrobok, akým je tu ponúkaná laminovaná doska. Výrobok dobre poslúži ako materiál na zariadenie každej miestnosti v dome či byte vrátane pivnice - dobre znáša vlhkosť. Hladký sivý povrch dokonale imituje dubové drevo, vďaka čomu pôsobí atraktívne.
Vlastnosti a výhody
Laminátová doska je určená na výrobu nábytku, ktorý si môžete úspešne vyrobiť aj svojpomocne - môžete z nej urobiť elegantnú vstavanú skriňu alebo iný nábytok na mieru. Výrobok je odolný, takže nábytok z neho v priebehu rokov nestratí na kvalite. Je odolný aj voči vlhkosti, takže policu z neho vyrobenú môžete pokojne umiestniť do pivnice a skladovať na nej zaváraniny. Laminovaný povrch dosky pôsobí veľmi elegantne a jej hladké povrchy sa ľahko udržiavajú v čistote - je to praktické riešenie, najmä keď sú v domácnosti malé deti alebo ľudia alergickí na prach. Tu ponúkaná doska má zaujímavú šedú farbu - perfektne sa hodí k zelenej a hnedej. Farba imitujúca remeselný dub nie je jediná, ktorú máme v ponuke - podľa vašich potrieb nájdete laminované dosky v rôznych odtieňoch.
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2620 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 2070 mm |
| Hrúbka produktu | 18 mm |
| Marka | Kronospan |
| Typ balenia | ks |
| Pokrytie | 5,42 m² |
| Materiál | Drevotrieska |
| Hmotnosť (kg) | 70 kg |
| Kód produktu | 5907608241048 |

1850 + recenzí








