DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské dosky
- Sklenené a laminátové kuchynské dosky
- Laminovaná pracovná doska Office Style 60 x 2,8 x 305 cm biela
Laminovaná pracovná doska Office Style 60 x 2,8 x 305 cm biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Laminovaná pracovná doska Office Style 60 x 2,8 x 305 cm biela3-7 dní124 €100,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ponúkaná laminovaná doska je univerzálnym riešením, ktoré vám umožní vytvoriť si u vás doma pohodlný priestor na prípravu jedál. Biely povrch pracovnej dosky dodá kuchynským skrinkám estetický vzhľad a hodí sa k jednoduchému klasickému usporiadaniu interiéru. Vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu a vysokej teplote a vode vám umožní tešiť sa z elegantného vzhľadu produktu po mnoho rokov.
Vlastnosti a výhody
Laminátová kuchynská doska je dokonalým riešením, ktoré vás nadchne svojou jednoduchosťou a funkčnosťou. Môže byť úspešne použitý vo vašej kuchyni a poskytuje estetický vzhľad takmer každému typu skriniek. Vďaka nej si vytvoríte komfortný priestor, ktorý vám umožní oddať sa kulinárskemu šialenstvu bez obáv z poškodenia nábytku. Inovatívna technológia postformingu - laminovanie dosky dosky zaisťuje vysokú odolnosť voči akémukoľvek mechanickému poškodeniu a poškriabaniu, ako aj vysokej teplote a vode bez potreby ďalšej údržby. Z jeho dokonalého vzhľadu sa budete môcť tešiť dlhé roky. Modul pultovej dosky má univerzálne rozmery 3050 x 600 x 28 mm, takže riešenie jednoducho zladíte do vašej kuchyne. Biela farba povrchu vnesie do vášho interiéru závan sviežosti a modernosti.
- Odolné voči deformácii a vlhkosti
- Vysoko odolný voči škvrnám, poškriabaniu a UV žiareniu
- Ľahko sa udržiava v čistote
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Pracovná doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Kancelársky štýl |
| Dĺžka produktu | 3050 mm |
| Hrúbka produktu | 28 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| séria | Postforming |
| Skončiť | Lesklé |
| Hmotnosť (kg) | 29,83 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | Drevotrieska |
| Kód produktu | 5906881500132 |

1850 + recenzí











