DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Zárubne
- Ľavá zárubňa základňa orech sever
Ľavá zárubňa základňa orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ľavá zárubňa základňa orech sever3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ľavý podstavec je súčasťou zárubne - je určený na rám dverí v interiéri. Spolu s horným nosníkom tvorí kompletný rám pre dverné krídla. Dokončovací prvok je vyrobený zo silných materiálov. MDF doska zaisťuje dlhodobú odolnosť podkladu a povrchová fólia zase elegantný vzhľad.
Vlastnosti a výhody
Základňa je súčasťou rámu určeného na montáž dverných krídel s pántmi na ľavej strane. Je určený na použitie vo vnútri budovy. Jeho konštrukcia je vyrobená z odolných surovín - dosky pripomínajúcej drevo a dekoračného materiálu vo forme finálnej fólie. Vďaka tomu je vysoko odolný voči poškodeniu, ako sú škrabance, trvalé škvrny a triesky. Ľahko ho prispôsobíte vnútorným stenám budov štandardnej hrúbky. Základňa je dostupná v rôznych farbách, ktoré reprodukujú prirodzenú farbu dreva a dokonale sa hodia k krídlovým dverám v rovnakej farbe. Severný orech pôsobí veľmi elegantne a vyzerá pekne v kombinácii so svetlými stenami a zelenými rastlinami.
- Trvalé
- Zakryte ochrannou fóliou
- V rôznych farbách
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 213 cm |
| Hrúbka produktu | 90 mm |
| šírka (cm) | 9 cm |
| výška (cm) | 9 cm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 10 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kód produktu | 5907539238070 |

1850 + recenzí









