DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Ľavé izbové dvere Credis 80, biele
Ľavé izbové dvere Credis 80, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ľavé izbové dvere Credis 80, biele3-7 dní134 €108,94 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ľavé izbové dvere Credis biele sú falcované s nastaviteľnými pántmi a mliečnym presklením. Biela farba výrobku zaručuje jeho použitie v rôznych typoch interiérových priestorov. Prezrite si našu ponuku, ktorá obsahuje aj iné šírky a farby jednokrídlových dverí.
Vlastnosti a výhody
Potrebujete interiérové dvere v bielej farbe? Hľadáte model s klasickým dizajnom a kvalitným spracovaním? Ak áno, ľavé izbové dvere Credis 80 sú produktom, ktorý splní vaše očakávania a zatraktívni dizajn interiéru. Medzi jeho prednosti patrí odolnosť a pevná konštrukcia, ktoré sa premietajú do dlhoročného používania dverí. Výplň tvorí pevná MDF doska. Tento model si vyberte aj vtedy, ak potrebujete dverné krídlo s nastaviteľnými pántami a moderným presklením. Biele izbové dvere Credis ľavé budú dobre fungovať nielen v byte či dome, ale aj v kancelárii či verejnej budove. Pri nákupe v Castorama si prezrite aj vnútorné dvere spálne od iných výrobcov, ktoré máme v ponuke.
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 850 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Credis |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 31,3 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5900378219590 |

1850 + recenzí








