DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Ľavé izbové dvere Olga 70, dub šedý
Ľavé izbové dvere Olga 70, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ľavé izbové dvere Olga 70, dub šedý3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ľavé izbové dvere z dubového dreva Olga sú perfektným spôsobom, ako oddeliť dve miestnosti. Dyha s prírodnou kresbou dreva robí krídlo dverí vhodné do moderných aj klasických interiérov - obývačka, kancelária, jedáleň. Estetické zasklenie pridáva funkčnosť. Zodpovedajúci zámok a pánty sú už súčasťou súpravy.
Vlastnosti a výhody
Postarajte sa o estetickú úpravu vášho bytu! Izbové dvere Olga 70 ľavý sivý dub Vám umožnia oddeliť dve miestnosti a zároveň doplniť dizajn interiéru. Úspešne ich využijete vo svojej obývačke alebo kancelárii. Elegantné zasklenie umožňuje vstup svetla do haly. Izbové dvere Olga ľavý sivý dub sú vyrobené z kvalitnej MDF dosky dodatočne vystuženej svetlou výplňou. Vďaka tomu je prvok trvácny a odolný voči poškodeniu. Hladká dyha s prírodnou kresbou dreva dodáva dverám estetický vzhľad. Inštalácia dverí pre vás nebude náročná a zámok a pánty sú už súčasťou súpravy. Pozrite si aj ďalšie produkty zo série Olga dostupné v našej ponuke.
- Povrch podobný drevu
- Vystužený stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 15,58 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443047321 |

1850 + recenzí








