DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Ľavé izbové dvere Olga 90, dub sonoma
Ľavé izbové dvere Olga 90, dub sonoma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ľavé izbové dvere Olga 90, dub sonoma3-7 dní123 €100 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere využijete pri dokončovaní bytu - oddelia vašu izbu od chodby. Majú elegantnú farbu dub sonoma, takže priaznivo ovplyvnia úpravu celého okolia. Model pokrytý dyhou je chránený proti poškriabaniu. Navrhovaný sortiment zahŕňa verzie s rôznymi technickými parametrami.
Vlastnosti a výhody
Dvere sa inštalujú pri dokončovacích prácach do oddelených miestností - sú nevyhnutným prvkom vybavenia každého funkčného bytu. Nielenže vám zaručia pocit súkromia pri oddychu, ale aj tlmia hluk vychádzajúci z chodby, čím poskytujú ideálne podmienky na pokojné štúdium či čítanie. Vyznačujú sa výbornou odolnosťou, pretože sú pokryté dyhou, ktorá ich chráni pred poškriabaním. Majú farbu dub sonoma, čo znamená, že budú vyzerať skvele v kombinácii s inými predmetmi so štruktúrou dreva. Elegantné presklenie dodatočne zvýrazňuje módny vzhľad dverí. Navrhovaný sortiment zahŕňa ľavostranné a pravostranné modely - to vám umožní vybrať si verziu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám.
- Stabilizačná náplň
- Povrch podobný drevu
- Tradičné farby a vzor
- Krytina listu: dyha
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 940 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Dub sonoma |
| Farebná skupina | Béžová |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 21,8 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5902659210159 |

1850 + recenzí









