DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské vodovodné batérie
- Laveo Avila drezová batéria s výsuvným výtokom, chróm
Laveo Avila drezová batéria s výsuvným výtokom, chróm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Laveo Avila drezová batéria s výsuvným výtokom, chróm3-7 dní129,80 €105,53 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Laveo |
| Priemer hlavy | 35 mm |
| Šírka produktu | 222 mm |
| Výška produktu | 390 mm |
| Typ hlavy batérie | Keramická hlava 35 mm |
| Typ výtoku | F |
| Nastaviteľný prúd spreja | Nastaviteľný prúd spreja |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Chrome |
| Materiál | Mosadz |
| Kód produktu | 5907791197443 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








