DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské vodovodné batérie
- Laveo Claro čierna drezová batéria s pripojením na vodný filter
Laveo Claro čierna drezová batéria s pripojením na vodný filter
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Laveo Claro čierna drezová batéria s pripojením na vodný filter3-7 dní121,55 €98,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierna drezová batéria Laveo Claro s napojením na vodný filter je nepostrádateľným prvkom modernej kuchyne. Pohodlný výtok v tvare U vám uľahčí umývanie veľkého riadu. Pomocou spínača môžete jednoducho zmeniť prúd tečúcej vody na filtrovanú vodu. Batéria je vybavená aj vymeniteľným perlátorom, ktorý vám pomôže znížiť účty
Vlastnosti a výhody
Snívate o prístupe k filtrovanej vode priamo z vodovodu, vďaka čomu už nebudete musieť nosiť ťažké fľaše z obchodu? Moderná drezová batéria Laveo Claro čierna s napojením na vodný filter je pre vás riešením. Vďaka nej ušetríte peniaze a minimalizujete množstvo plastov vo vašej domácnosti. Batéria je vybavená spínačom, ktorý umožňuje kedykoľvek zmeniť vodu z tečúcej na filtrovanú. Výtok v tvare U uľahčuje umývanie veľkého riadu a hrncov. Výrobok je vyrobený z mosadze. Má tiež vymeniteľný perlátor. Čierna farba a klasický tvar batérie Laveo Claro ju robia elegantnou. Dokonale bude fungovať s umývadlami tmavej farby. Funkčná a estetická batéria ozdobí vašu kuchyňu
- Prepínač, ktorý mení prúd vody z vodovodu na filtrovanú vodu
- Vymeniteľný prevzdušňovač
- Výlevka uľahčuje čistenie veľkých hrncov
- Umožňuje vám ušetriť na nákupe balenej vody
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Jediný kohútik s vodným filtrom a mixérom |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Laveo |
| Hĺbka produktu | 225 mm |
| Priemer hlavy | 35 mm |
| Šírka produktu | 110 mm |
| Výška produktu | 412 mm |
| Podrobnosti o záruke | 8 rokov na telo a hlavu, 2 roky na ostatné prvky |
| séria | Clara |
| Typ batérie | Sztorcowa s vysokým výtokom |
| Typ hlavy batérie | Keramická hlava 35 mm |
| Typ výtoku | AT |
| Funkcie | Prúd môžete kedykoľvek prepnúť na filtrovanú vodu, čo vám umožní používať rovnakú batériu na umývanie riadu a pitnú vodu |
| Počet rukovätí | 1 |
| Prevzdušňovač | Vymeniteľný prevzdušňovač |
| Farba | čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Kód produktu | 5907791175458 |

1850 + recenzí








