DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Laveo dávkovač kuchynského prostriedku na umývanie riadu, čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Laveo dávkovač kuchynského prostriedku na umývanie riadu, čierny3-7 dní20,38 €16,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierny zásobník na umývanie riadu do kuchyne Laveo je praktickým prvkom kuchynského vybavenia, ktorý možno namontovať vedľa drezu alebo na dosku. Výrobok sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania. Okrem toho je veľmi pohodlné používať. Na dávkovač sa vzťahuje dvojročná záruka. V sortimente našej predajne nájdete aj ďalšie doplnky Laveo pre kuchynské vybavenie.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte funkčné a veľmi užitočné doplnky do kuchyne? Čierny dávkovač kuchynského prostriedku na umývanie riadu Laveo je položkou, ktorá nesmie chýbať vo vašom zozname. Výrobok je určený pre jednoduchú inštaláciu na kuchynskú linku alebo drez. Je to skvelá alternatíva k jednorazovým fľašiam s čistiacim prostriedkom. Vďaka tomuto prvku bude priestor vo vašej kuchyni pôsobiť esteticky a súdržne. Čierny zásobník na umývanie riadu Laveo do kuchyne je vyrobený z odolných materiálov. Výrobok sa skladá z plastovej nádoby a čierneho oceľového čerpadla. V závislosti od vašich potrieb môžete nádržku naplniť aj tekutým mydlom. Dávkovač sa pohodlne používa. Naplníte ho naozaj rýchlo a bez problémov.
- Oceľová dávkovacia hlava pre dlhú životnosť
- Objem fľaše 500 ml
- Rýchle vrchné plnenie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Dávkovač mydla |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Laveo |
| Hĺbka produktu | 65 mm |
| Šírka produktu | 126 mm |
| Výška produktu | 230 mm |
| séria | Pokles |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5907791156419 |

1850 + recenzí








