DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské drezy
- Oceľové kuchynské drezy
- Laveo Sligo 1-misový nerezový oceľový drez
Laveo Sligo 1-misový nerezový oceľový drez
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Laveo Sligo 1-misový nerezový oceľový drez3-7 dní211,77 €172,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Drezy Laveo Sligo sú dokonalým riešením pre milovníkov oceľových materiálov v interiéroch. Je to odolný výrobok vďaka použitiu nehrdzavejúcej ocele. Minimalistický dizajn robí z drezu Sligo ozdobu každej kuchyne. Špeciálny náter uľahčuje čistenie a zaisťuje odolnosť proti poškodeniu. Hlboká komora vám umožní umývať nielen veľký riad, ale aj široký. Na výrobok sa vzťahuje 15-ročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Nerezový oceľový drez Laveo Sligo s 1 misou je minimalistickým riešením, ktoré sa perfektne hodí do každej kuchyne. Drez Sligo je kombináciou kvalitnej nerezovej ocele s hrúbkou 1 mm a minimalizmu. Zaujímavý dizajn zvýrazňuje aj korok vo farbe drezu. Vďaka hlbokej a veľkej komore vám umožní jednoduché umývanie veľkého riadu. Tento model je dostupný v striebornej farbe. Okrem jedinečného dizajnu a pohodlnej komory má aj záter, ktorý chráni pred poškodením. Špeciálne vedenia na odvod vody uľahčujú jeho údržbu. Jeho rozmery sú 440 x 540 mm. Nepochybnou výhodou tohto modelu je jeho vysoká odolnosť a nadčasový charakter. Na výrobok sa vzťahuje 15-ročná záruka. Vhodné na domáce použitie.
- Hlboká, veľká komora
- Kompletne odhlučnená komora
- Potrubie odvádzajúce vodu do odtoku
- Zapojte farbu umývadla
- Náter pre ľahké čistenie a odvod vody
- Uhlopriečka komory: 63 cm
- Bez odkvapkávača
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kuchynský drez |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 15 rokov |
| Marka | Laveo |
| Dĺžka produktu | 540 mm |
| Hĺbka (cm) | 19 cm |
| Minimálna šírka skrinky | 600 mm |
| Priemer odtoku | 88,9 mm |
| šírka (cm) | 44 cm |
| séria | Sligo |
| Spôsob montáže | Zapustené |
| Počet komôr | 1 |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Inox |
| Kód produktu | 5907791197320 |

1850 + recenzí








