DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Izolačné materiály
- Strešná izolácia
- Lepidlo na studený asfalt Nexler 20 kg
Lepidlo na studený asfalt Nexler 20 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Lepidlo na studený asfalt Nexler 20 kg3-7 dní55,55 €45,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Studené asfaltové spojivo Nexler má široké a významné využitie v stavebníctve. Vyznačuje sa mimoriadne dobrými adhéznymi vlastnosťami. Prípravok sa jednoducho nanáša – rozotriete ho štetcom alebo stierkou. Doba schnutia je 24 hodín. Naša ponuka obsahuje ďalšie veľmi užitočné strešné krytiny.
Vlastnosti a výhody
Nexler 20 kg asfaltové spojivo za studena je modifikované SBS. Bol vyrobený na báze bitúmenovej hmoty na báze rozpúšťadiel. Výrobok je neoceniteľný pri lepení dosiek z asfaltovej plsti alebo minerálnej vlny, zhotovovaní viacvrstvových izolácií asfaltovou plsťou a vodotesných, bezškárových stavebných izolačných systémov. Lepidlo na studený asfalt Nexler má vynikajúce lepiace vlastnosti. To je veľmi dôležité pre trvanlivosť konštrukcie. Dokonale priľne k minerálnym podkladom a strešnej lepenke. Na dosiahnutie požadovaného efektu môžete naniesť jednu alebo dve vrstvy. Lepidlo je pripravené na použitie a je odolné voči starnutiu a poveternostným vplyvom. Pozrite si aj ďalšie užitočné stavebné produkty Nextler.
- Upravená SBS
- Jednoduché a rýchle použitie (pripravené na použitie)
- Vynikajúce lepiace vlastnosti
- Odolný voči poveternostným vplyvom
- Mimoriadne odolný voči starnutiu
- Veľmi dobrá priľnavosť k minerálnym podkladom a strešnej lepenke
- Účinnosť: 0,5 - 1,0 kg/m2
- Rozmery balenia: 34 x 34 x 24,5 cm
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Nextler |
| Základňa | Na báze bitúmenu |
| Doba schnutia | 24 hodín |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Hmotnosť (kg) | 20 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 5907602497601 |

1850 + recenzí








