DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Silikóny a tmely
- Lepidlá a tmely
- Lepidlo Pattex One4All Express 390 g
Lepidlo Pattex One4All Express 390 g
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Lepidlo Pattex One4All Express 390 g3-7 dní18,59 €15,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prezentované lepidlo zaistí rýchle lepenie rôznych prvkov a bude pôsobiť aj ako tmel. Vyrobený z polymérov má výbornú priľnavosť k rôznym materiálom – rovnako dobre ho využijete na drevené podlahy, sklo či sadrokartón. Lepidlo je odolné voči poveternostným vplyvom a vlhkosti.
Vlastnosti a výhody
Prezentovaný produkt, vhodný na všetky povrchy, je obzvlášť odolné a trvácne tesnenie a lepidlo. Jedinečné zloženie znamená, že ho môžete použiť na savé aj mokré povrchy, ako aj na suché a neporézne povrchy. Lepidlo na báze polymérov tiež spája prvky s hladkou štruktúrou; vykazuje priľnavosť ku všetkým materiálom - kameň, keramika, sklo, drevo, polystyrén, kov, tehla a betón. Prípravok je odolný voči vode, slnečnému žiareniu a iným atmosférickým javom, preto ho môžete používať v interiéri aj exteriéri. Lepidlo je biele, ale po zaschnutí ho môžete prelakovať. Flexibilné lepidlo a tmel zaisťuje trvalé spojenie už po niekoľkých desiatkach minút.
- Univerzálne použitie
- Rýchle nastavenie
- Lepidlo a tmel
- Výťažnosť: 300 g/m2
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Pattex |
| Priemer nádoby | 50 mm |
| Výška nádoby | 230 mm |
| Typ kontajnera | Príspevok |
| Základňa | Na báze polyméru |
| Čas vytvrdzovania | 24 hodín |
| Hustota | 1400 kg/m³ |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna teplota aplikácie | 5 °C |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 9000101107289 |

1850 + recenzí








