DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Posuvné dvere
- Masívne posuvné dvere Trame 80, dub šedý
Masívne posuvné dvere Trame 80, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Masívne posuvné dvere Trame 80, dub šedý3-7 dní135,94 €110,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Moderné celoposuvné dvere dub Trame sivý pomáhajú riešiť problém obmedzeného priestoru v malých bytoch. Predstavený model nielenže nezaberie veľa miesta, ale zapadne aj do súčasných trendov interiérového dizajnu. Módna šedá dokonale ladí, okrem iného, s jemným glamour štýlom. Dlhodobú odolnosť zaručuje masívna MDF doska pokrytá dyhou podobnou drevu.
Vlastnosti a výhody
Plné posuvné dvere dub Trame 80 sivý sú neštandardným spôsobom uzavretia spálne, šatne alebo špajze. Dverné krídlo po napojení na hliníkový posuvný systém prekryje vybranú miestnosť a nezaberie cenné miesto. Z tohto dôvodu sa často inštaluje v štúdiových apartmánoch a malých apartmánoch. Použitie odolnej MDF dosky zaručuje dlhodobú životnosť výrobku. Materiál bol pokrytý špeciálnou fóliou, ktorej jednou z hlavných úloh je ochrana konštrukcie proti vlhkosti. Predstavený model vďaka tomu môžete bez obáv nosiť aj v kúpeľni. Plné posuvné dvere dub Trame sivý sú navrhnuté v súlade so súčasnými trendmi. Minimalistický dizajn v módnych farbách sa hodí k mnohým rôznym aranžmánom. V ponuke našej predajne sú aj ďalšie rozmery, farby a vzory zo série Trame.
- Povrch podobný drevu
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný štýl
- Úspora miesta
- Kryt krídla: fóliovaný
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 852 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2045 mm |
| Hmotnosť produktu | 28,68 kg |
| séria | Trame |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Glazované | Neglazované |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Počet panelov | 6 |
| Počet tabúľ | 6 |
| Kód produktu | 5908443150557 |

1850 + recenzí








