DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Posuvné dvere
- Masívne posuvné dvere Windoor Trame 90 orech sever
Masívne posuvné dvere Windoor Trame 90 orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Masívne posuvné dvere Windoor Trame 90 orech sever3-7 dní135,94 €110,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak vám záleží na modernom dizajne, elegancii a odolnosti posuvných dverí, odpoveď hľadajte v sérii Trame od Windoor. Celoposuvné dvere Windoor Trame 90 orech sever kombinujú pevné spracovanie, vysokú akustickú izoláciu a nadčasový štýl. Dverné krídlo je vyrobené z MDF dosky, ktorá zaručuje stabilnú konštrukciu a životnosť dverí po mnoho rokov aj pri náročnom namáhaní. Orechová dyha je univerzálny vzor, ktorý sa hodí do väčšiny domácich interiérov.
Vlastnosti a výhody
Severné celoposuvné dvere Windoor Trame 90 orech sú stabilný a bezporuchový model. To všetko vďaka MDF doske, ktorá je navyše odolná voči poškodeniu a ľahko sa udržiava v čistote. Tento model využíva matné tvrdené sklo - nápad pre elegantný a moderný dizajn a zároveň zaručuje súkromie oddeleného priestoru. Tento typ skla je ťažké rozbiť, takže posuvné dvere z orecha severného môžu byť úspešne inštalované v dome, kde žijú deti. Dyha dokonale imituje drevo a je odolná proti poškriabaniu – to je ďalšia výhoda posuvných dverí od Windoor. Ak máte záujem o sériu Trame od tohto výrobcu, pozrite si, aké ďalšie modely máme v ponuke.
- Moderný dizajn v súlade so súčasnými trendmi
- Dizajn zaisťuje dobrú stabilitu a odolnosť
- Možné použitie bezrámového zasklievacieho systému
- Atraktívna farba dyhy
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 952 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| Hmotnosť produktu | 31,7 kg |
| séria | Trame |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Glazované | Neglazované |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Kód produktu | 5908443221431 |

1850 + recenzí








