DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Dverové doplnky
- Lišty dverí
- Maskovacia páska Radex, borovica bez uzlov
Maskovacia páska Radex, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Maskovacia páska Radex, borovica bez uzlov3-7 dní39,31 €31,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Maskovacia lišta Radex bude užitočná všade tam, kde inštalujete interiérové dvere. Vďaka tomu, že je vyrobený z kvalitného borovicového dreva, vám bude slúžiť dlhé roky. Dokonale zamaskuje všetky časti zárubne, ktoré si to vyžadujú, čím doplní štandard usporiadania vašich interiérových dverí. Plochý tvar bude esteticky ladiť s ostatnými prvkami dverí
Vlastnosti a výhody
Plochá maskovacia lišta Radex sa používa na maskovanie odkrytých prvkov zárubne. Bude užitočné doplniť usporiadanie vašich interiérových dverí. Úspešne zakryje všetky nerovné časti steny a podlahy, ktoré chcete zakryť. Vďaka vysokej kvalite spracovania vám bude výrobok slúžiť roky. Lišta je vyrobená z prírodného, svetlého borovicového dreva, vďaka čomu vyzerá dobre, prirodzene a klasicky. Borovica je obľúbeným dreveným materiálom, preto bude farebne ladiť s mnohými modelmi dverí. Keďže je svetlý, môžete si ho ľubovoľne natrieť farbou podľa vlastného výberu. Bude vyzerať dobre aj s akýmkoľvek lakom, preto je natoľko univerzálny, že ho ľahko zladíte s odtieňom vašich dverí.
- Masívna borovica
- Bez uzlov
- jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2100 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Hrúbka produktu | 2 mm |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Surová borovica |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Kód produktu | 5907510502602 |

1850 + recenzí








