DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Dverové doplnky
- Lišty dverí
- Maskovacia páska zo sivého dubu
Maskovacia páska zo sivého dubu
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Maskovacia páska zo sivého dubu3-7 dní37,75 €30,69 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pomocou maskovacej pásky môžete zarámovať dvere v interiéri vašej domácnosti funkčným a atraktívnym spôsobom. Ľahko ho namontujete priamo na rám dverí. Sivý dub bude dokonale ladiť s väčšinou vybavenia v okolí. V ponuke sú rôzne farebné varianty produktu.
Vlastnosti a výhody
Maskovacia páska je skvelý nápad na orámovanie dverí estetickým a praktickým spôsobom. Je určený na použitie v obytných a komerčných budovách. Úspešne ho nainštalujete priamo na zárubňu ako ukončovaciu lištu. Výrobok je vyrobený z MDF dosky, ktorá sa ľahko tvaruje, takže nerobí problémy pri prispôsobení sa zvolenému povrchu. Vďaka vysokej odolnosti voči všetkým druhom nečistôt a poškodeniu si zachová svoj skvelý vzhľad po dlhú dobu. Verzia sivý dub bude dokonale ladiť s väčšinou zariadenia miestnosti. Široká škála farieb dostupných v ponuke vám umožní správne zladiť produkt podľa vašich potrieb.
- Jemný povrch
- Dá sa orezať na mieru
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2135 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 60 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Fóliovaný papier a MDF |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Kód produktu | 5907539296957 |

1850 + recenzí








