DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- MDF a HDF dosky
- MDF doska, rozmer 1200 x 600 x 12 mm
MDF doska, rozmer 1200 x 600 x 12 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
MDF doska, rozmer 1200 x 600 x 12 mm3-7 dní22,64 €18,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Každá dielňa alebo dom domácich majstrov bude potrebovať MDF dosku. Svoje využitie nájde pri vytváraní početných štruktúr. Produkt je ľahko spracovateľný, takže ho môžete použiť ľubovoľným spôsobom. Štruktúra je jednotná a okraje rovné. Špeciálnou farbou tiež ľahko dodáte povrchu akýkoľvek odtieň, ktorý sa vám páči.
Vlastnosti a výhody
MDF doska rozmeru 1200 x 600 x 12 mm je univerzálny materiál pre ďalšie spracovanie. Môžete ho použiť pri nábytku, dokončovacích prácach a dokonca aj pri stavbe. Jednoduché spracovanie znamená, že ho zvládnu aj neskúsení kutilovia. Tento materiál možno použiť na výrobu nábytku, priečelí alebo panelov oddeľujúcich jednu miestnosť od druhej. Veľkosť a tvar dosky môžete ľubovoľne meniť. Pomáha tomu jednotná štruktúra, rovné hrany a tvrdý povrch. Materiál je tiež odolný a trvácny. MDF doska je nenáročná na údržbu a starostlivosť. Povrch jednoducho natriete, nalakujete alebo zalaminujete. Nezabudnite ho používať iba v interiéri. Ponúkame aj iné rozmery tohto produktu.
- Rôzne vnútorné použitie
- Výrobok je odolný a trvácny
- Jednotný, hladký povrch
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 12 mm |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Okrajový profil | Štvorcový okraj |
| Farba | Prirodzené |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Hmotnosť (kg) | 5,2 kg |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Typ spracovania | Bez impregnácie |
| Druh dreva | Mäkké drevo |
| Kód produktu | 5059340108032 |

1850 + recenzí








