DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské drezy
- Oceľové kuchynské drezy
- Medený oceľový drez Laveo Samana 1 misa
Medený oceľový drez Laveo Samana 1 misa
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Medený oceľový drez Laveo Samana 1 misa3-7 dní251,37 €204,37 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový drez Laveo Samana v medenej farbe je vybavený jednou miskou. Vďaka hlbokej a veľkej komore v nej ľahko umyjete riad. Komora je navyše kompletne odhlučnená, čo uľahčuje jej používanie. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave sa tento model ľahko čistí. Udržiavanie poriadku uľahčujú aj vedenia, ktoré odvádzajú vodu do odtoku. Tento produkt je určený na súkromné použitie.
Vlastnosti a výhody
Medený 1-miskový oceľový drez Laveo Samana je vizuálne atraktívnym a pohodlným riešením do každej kuchyne. Vďaka použitiu nerezovej ocele je zároveň odolným produktom. Dodatočný náter chráni drez Laveo pred poškodením. Špeciálne vedenia, ktoré odvádzajú vodu do odtoku, uľahčujú údržbu. Tento drez je vybavený jednou veľkou a hlbokou misou. Je kompletne odhlučnený, čo uľahčuje jeho používanie. Tento výrobok má rozmery 375 x 480 mm, takže ho môžete namontovať na skrinku s minimálnou šírkou 40 cm. Existujú dva možné spôsoby inštalácie - ako drez zapustený do dosky alebo zavesený. Inštalačná sada obsahuje montážne spony a sifón. Na tesnenie však potrebujete aj silikón. Vysokú kvalitu výrobku potvrdzuje 15-ročná záruka výrobcu.
- Hlboká, veľká komora
- Kompletne odhlučnená komora
- Potrubie odvádzajúce vodu do odtoku
- Zapojte farbu umývadla
- Náter pre ľahké čistenie a odvod vody
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kuchynský drez |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 15 rokov |
| Marka | Laveo |
| Hĺbka (cm) | 42 cm |
| Minimálna šírka skrinky | 400 mm |
| Priemer odtoku | 88,9 mm |
| šírka (cm) | 52 cm |
| Vnútorné rozmery | Uhlopriečka komory: 49 cm |
| výška (cm) | 22 cm |
| séria | Samana |
| Spôsob montáže | Zapustené |
| Počet komôr | 1 |
| Počet otvorov pre batérie | 1 |
| Farebná skupina | Meď |
| Farba | Meď |
| Hmotnosť (kg) | 4,3 kg |
| Kód produktu | 5907791197412 |

1850 + recenzí









