DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Upevňovacie a spojovacie prvky
- Pásky a lepidlá
- Montážne lepidlo na PVC / Aluminium Pattex 440 g
Montážne lepidlo na PVC / Aluminium Pattex 440 g
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Montážne lepidlo na PVC / Aluminium Pattex 440 g3-7 dní19,46 €15,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Montážne lepidlo Pattex na PVC / hliník je prípravok, ktorý možno použiť nielen na lepenie káblových žľabov a ochranných rohov. Vďaka použitiu technológie Flextec je možné lepidlo použiť aj na pripevnenie typických savých a nesavých materiálov, ako je keramika, betón, sklo alebo MDF. Je odolný voči otrasom a nárazom. Montážne lepidlo vám v krátkom čase zabezpečí odolný a pevný spoj.
Vlastnosti a výhody
Montážne lepidlo na PVC / Aluminium Pattex 440 g je vysoko kvalitný prípravok na báze polymérov so silánmi bez pridania rozpúšťadla. Má širokú škálu aplikácií. Bol vytvorený na lepenie káblových žľabov, profilov, prahov a ochranných rohov. Lepidlo je možné s úspechom použiť na všetky typické savé aj nenasiakavé materiály. Vďaka odolnosti voči vode a poveternostným vplyvom je vhodná na vnútorné aj vonkajšie použitie. Dá sa použiť aj na vlhké povrchy. Lepidlo je vhodné na kovy, keramiku, sklo a UPVC. Vhodné aj na betón, kameň, drevo, MDF, omietku a sadrokartónové dosky. Montážne lepidlo Pattex PVC / hliník zaisťuje odolné spojenie a rýchle a pevné uchopenie. Výrobok je odolný voči otrasom a nárazom.
- Odolnosť voči nárazom a nárazom
- Trvanlivosť spojenia
- Rýchla a silná priľnavosť už po 1 sekunde
- Možno použiť na vlhké povrchy
- Po zaschnutí pretierateľný
- Odolný voči vode a počasiu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Pattex |
| Dĺžka nádoby | 60 mm |
| Šírka nádoby | 50 mm |
| Výška nádoby | 230 mm |
| Základňa | Na báze polyméru |
| Čas vytvrdzovania | 24 hodín |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 9000101138184 |

1850 + recenzí








