DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Upevňovacie a spojovacie prvky
- Podložky
- Mosadzná podložka DIN 125 8 x 17 mm 1 ks.
Mosadzná podložka DIN 125 8 x 17 mm 1 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mosadzná podložka DIN 125 8 x 17 mm 1 ks.3-7 dní1,60 €1,30 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mosadzné podložky sú prvky použiteľné v stavebníctve, mechanike alebo stolárstve - chránia skrutkové spoje proti uvoľneniu. Tiež chránia materiály pred poškriabaním a preliačením, ktoré sa môže vyskytnúť pri silnom utiahnutí skrutiek. Produkty sú dostupné v širokej škále veľkostí, čo uľahčuje výber tej správnej.
Vlastnosti a výhody
Mosadzná podložka je pomocná časť skrutkových spojov, ktorá chráni závit svorníka alebo skrutky pred uvoľnením. Používa sa v nábytkárskych a stavebných konštrukciách, ktoré vyžadujú stabilitu – používa sa pri dokončovaní domu, napríklad pri montáži šatníka alebo pri skrutkovaní svietidiel na strop. Chráni spájané materiály pred preliačením a poškriabaním v dôsledku uťahovania skrutky. Výrobok je vyrobený z mosadze, vďaka čomu je odolný voči vlhkosti. Vyznačuje sa nielen odolnosťou, ale aj dekoratívnym vzhľadom – oblasť konektora pôsobí esteticky. Je k dispozícii v rôznych veľkostiach, čo uľahčuje nájdenie správnej položky.
- Vysoká odolnosť proti korózii
- Vyrobené z vysoko kvalitnej zliatiny mosadze
- Vysoká odolnosť proti deformácii
- Zabezpečujú správne rozloženie síl v prípade plastových materiálov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Pad |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 120 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Vnútorný priemer | 8 mm |
| Vonkajší priemer | 17 mm |
| Hmotnosť (kg) | 0,16 kg |
| Materiál | Mosadz a oceľ |
| Kód produktu | 3663602239666 |

1850 + recenzí








