DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Nábytkové doplnky
- Kľučky na nábytok
- Nábytková rukoväť Gomasio, medený gombík
Nábytková rukoväť Gomasio, medený gombík
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nábytková rukoväť Gomasio, medený gombík3-7 dní5,52 €4,49 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nábytková násada Gomasio s medeným gombíkom je určená pre kuchynské skrinky. Výrobok je vyrobený z odolného a odolného materiálu. Bola tiež dokončená estetickým spôsobom. Rukoväť je funkčný a estetický výrobok. Vďaka nemu budete môcť otvárať skrinky. Uľahčíte si k nim prístup a zároveň zvýšite ich estetiku.
Vlastnosti a výhody
Preferujete tradičné riešenia kuchynského nábytku? Preto budete potrebovať medenú kľučku nábytku Gomasio. Tento výrobok je určený pre kuchynské linky. Umožňuje ich pohodlné otváranie. Medená nábytková kľučka Gomasio je zároveň dekoráciou, ktorá zvyšuje estetiku nábytku. Je vyrobený z hliníka s medenou farebnou povrchovou úpravou. Tento odolný materiál sa nepoškodí. Vďaka povrchovej úprave kľučky sa zase perfektne hodí ku klasickému nábytku. Sada obsahuje dva kusy tohto produktu zo série Gomasio. Pozrite si ďalšie príslušenstvo dostupné v predajniach Castorama. Vybrať si môžete zo širokej ponuky úchytiek a kuchynského nábytku.
- Dokonale zapadne do dekorácie každej kuchyne
- Všetky kľučky sú navrhnuté tak, aby zabezpečili najvyššiu kvalitu a vzťahuje sa na ne 10-ročná záruka
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 26 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 26 mm |
| Hĺbka produktu | 24 mm |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Typ balenia | Balenie |
| séria | Gomasio |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Materiál | hliník |
| Farba | Meď |
| Farebná skupina | Meď |
| Kód produktu | 3663602475569 |

1850 + recenzí











