DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Nábytkové doplnky
- Kľučky na nábytok
- Nábytkové klepadlo Gamet ZnAl, patina, mosadz
Nábytkové klepadlo Gamet ZnAl, patina, mosadz
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nábytkové klepadlo Gamet ZnAl, patina, mosadz3-7 dní4,17 €3,39 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Môžete použiť ozdobné úchytky na zásuvky a skrinky, aby sa zladili so všetkými zariaďovacími a dekoračnými prvkami. Klepadlo na nábytok tohto modelu je vyrobené v retro štýle, vo farbe mosadznej patiny - ide teda o prvok, ktorý nábytok odlíši a ozdobí. Môžete ho zladiť s príborníkom či komodou alebo pripevniť k iným zásuvkám.
Vlastnosti a výhody
Klepadlo na nábytok je dekoratívna rukoväť, ktorú môžete pripevniť na rôzne skrinky alebo zásuvky. Je vyrobený v staromódnom štýle, hodí sa k starožitným príborníkom a komodám, ako aj k retro dekoru - je skvelým doplnkom do vkusne zariadených obývačiek, spální alebo servisných interiérov. Farba - patina na mosadzi bude ladiť s rôznymi farbami dreveného nábytku - tmavý a svetlý, dodáva eleganciu - vytvára starnúci efekt. Toto klopadlo je vyrobené zo zliatiny hliníka a zinku, vďaka čomu je odolné a zároveň ľahké a tiché, čo sa hodí pri otváraní. Tento typ úchytky môžete pripevniť na rôzne kusy nábytku, ako sú skrinky, príborníky, komody alebo písacie stoly; Môžete ho použiť aj ako dekoráciu a dizajnový prvok interiéru.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Gamete |
| Hĺbka produktu | 14 mm |
| Šírka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 36 mm |
| Typ montáže | skrutka |
| Farba | Patina na mosadzi |
| Materiál | Znam |
| Kód produktu | 5907785702042 |

1850 + recenzí








