DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Nari 80 masívne dvere, ľavé, šalvia premium mat
Nari 80 masívne dvere, ľavé, šalvia premium mat
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nari 80 masívne dvere, ľavé, šalvia premium mat3-7 dní164,45 €133,70 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ľavé masívne dvere Nari, šalvia prémiová matná, sú prvkom vybavenia miestnosti, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky. To zaručuje pevná konštrukcia dverného krídla a výplň z MDF drevotrieskovej dosky. Dvere majú modulárnu štruktúru a ochrannú vrstvu z polypropylénovej fólie. Naša ponuka obsahuje aj zárubňu, ktorá bude potrebná pre montáž dverného krídla.
Vlastnosti a výhody
Pri zariaďovaní bytu si vyberte krídlo dverí s jedinečným dizajnom a farbou. Ľavé masívne dvere Nari 80, šalvia prémiová rohož, vám umožnia vniesť do priestorového usporiadania netradičný prvok, ktorý zároveň zabezpečí súkromie každému členovi domácnosti. Krídlo využijete na uzavretie kancelárie, spálne alebo detskej izby. Ich inštaláciou u vás doma získate produkt, ktorý vďaka výplni MDF dosky a masívnej konštrukcii bude odolný voči poškodeniu a deformácii. Dodatočnú ochranu zabezpečuje polypropylénová fólia, ktorá chráni krídlo dverí pred poškriabaním. Prémiová celodverová rohož Nari šalvia ľavá poteší svojou nezvyčajnou šalviovou farbou, ktorá do interiéru vnesie zemité farby. V sortimente Castorama sú aj posuvné dvere vhodné do malých miestností.
- Pevná MDF konštrukcia zaisťuje vysokú odolnosť
- Prvky pokryté ekologickými a inovatívnymi materiálmi
- Jedinečné farby
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 38 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Nari |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Šalvia |
| Farebná skupina | zelená |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 29 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5900121608114 |

1850 + recenzí








